SPDI (CISS) Canon iP4820, iX6520, MG5120, MG5220, MX882

Stručný popis: systém průběžného doplňování inkoustu.

Dostupnost: skladem

Cena: 1 283 KčCena bez 21% DPH: 1 060 Kč

Umístění SPDI (CISS) Canon iP4820, iX6520, MG5120, MG5220, MX882

Vyrobeno: Jižní Korea.

Materiál CISS: Polykarbonát.

Materiál hadiček: silikón.

Chip: ano

PořadÍ barev: BK,C,M,Y

Číslo originálních inkoustových kazetPGI-225BK, CLI-226

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Charakteristika

Co je CISS a jak to funguje?

CISS - systém průběžného doplňovaní inkoustu z vnějších nádrží do inkoustové tiskové hlavy tiskárny a  je ideální alternativou k originálním kazetám k inkoustovému tisku.

Jak to funguje?

CISS se skládá ze tří částí: zásobníky inkoustu s inkoustem každé barvy, silikonové potrubí, a cartridge s čipy. Inkoust je neustále přidávají od zásobníků inkoustu do zásobníků během procesu tisku, a pak to jde přes tiskové hlavy na papír. Obvykle hospodářství použití CISS je asi 95%, takže ušetříte 950,-  za každých 1000,- byste strávit na původní kazety.


Kvalita CISS

Nejsou zde žádné lepené nebo připájeny částí v přístroji. To znamená, že neexistuje riziko inkoust vylije.  Trubice je vyrobena z "A +" třídy silikonu. I když uděláte rovnou úhel (180 (0)), bude trubka ještě dodat inkoust do kazet bez rizika poškození.  Kazety jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako ty původní.  Třísky se automaticky vynuluje. Originální kazety nelze resetovat, ale čipy lze obnovit tolikrát, kolikrát budete potřebovat, až miliónkrát.

Výhody CISS ve srovnání s originální kazety

1. Obrovské úspory -! až 95%, ve srovnání s originální kazety můžete snadno porovnat náklady na 100 ml kvalitního inkoustem (Jižní Korea) s náklady na kazety (standardní - cca. 7 ml, rozšířený objem - 12 ml). Stačí porovnat 1 ml a počítat se ten rozdíl!

2. Kvalitní

CISS jsou vyráběny v moderních továrnách. Prokázali jsme svoji vysokou kvalitu na desítky tisíc zákazníků a stovky partnerů v různých částech světa, z Egypta do Evropy a USA. Je poskytována dvouletá záruka na všechny produkty.

3. Snadná instalace

Konstrukce tiskárny nemusí jít přes jakékoli změny. Vše, co musíte udělat, je odstranit originální kazety, nainstalujte CISS kazety a nastavte trubku do tiskárny. Obvykle tento proces trvá 10 až 20 minut a mohou být snadno udělat doma. V opačném případě můžete použít ZDARMA instalační nabídku v popísu.

4. Snadné použití

Nemusíte kupovat kazet pokaždé inkoust skončí, bude tiskárna tisknout 15 krát víc, až příští doplňování!

Co je kontinuální ink Napájení Systém používaný pro:

CISS je ideální pro vysoce kvalitní a levný tisk barev, textu a fotografií. Systém pruběžneho doplňovaní inkoustu (CISS) lze použít na téměř všechny inkoustové modely tiskáren, které mají vestavěný tiskové hlavy, protože životnost tiskových hlav je téměř neomezená. Tyto požadavky splňují většinu Epson a Canon modely inkoustových tiskáren, a některé HP a Brother modely.

Tam, kde by CISS být použity:

Doma: texty, tisk fotografií. S CISS, dokonce i černo-bílý text je levnější než s laserovou tiskárnou! Tisk osobní fotografie je levnější než ve studiu fotografie (inkoust stojí 0,02 Kč na fotografii) V kanceláři: ceníky, prospekty, nabídky, plány a diagram tisk. Barevné kopie z ?4 formátu aplikace strana náklady. 0,01 Kč, zatímco v tisku centrech stojí cca. 2-7Kč. Profesionální tisk s CISS s kvalitním inkoustem a ICC-profilů dává 95-97% kvality, ve srovnání s původními materiály. Cena je 20 krát méně, takže je šance, jak ušetřit spoustu peněz na tisk!

 

___________________________________________________________________________________________________________


Naplňování CISS od začátku:

http://www.youtube.com/watch?v=k5F6PntUIvM&feature=youtu.be

Instalace CISS:

http://www.youtube.com/watch?v=JruNJehplA0

Doplňování CISS:

http://www.inksystem.biz/index.php?module=shop&file=video&id=3

Resetovaní čipu:

http://www.youtube.com/watch?v=97oil9rUhdM (video)

 

Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k SPDI (CISS) Canon iP4820, iX6520, ...