Sublimační transferový papír - 100 ks v balení A3

Stručný popis: Sublimační transferový papír - 100 ks v balení A3

Dostupnost: skladem

Cena: 890 KčCena bez 21% DPH: 736 Kč

Umístění Sublimační transferový papír - 100 ks v balení A3

Sublimační transferový papír - 100 ks v balení A3

Papír, určený pro sublimační tisk a následný termotransfer pro různé podkladové materiály - textil, keramika, sklo a jiné. 

Speciální povrchová úprava zabezpečuje dokonalou absorpci sublimačních inkoustů při tisku a následný bezproblémový tepelný přenos pomocí termolisu nebo jiných termotransférových zařízení. Vylepšené parametry materiálu umožňují tisk ve vysokém rozlišení s brilantními barvami a vysokým kontrastem. 

Technologie sublimace využívá chemický proces, při kterém dochází ke změně barvicích inkoustů z pevného skupenství na plyn. Během této změny proniká barvivo do struktury podkladového materiálu a mění se zpět na z plynu na pevné částice. Díky tomu dochází k přenosu libovolného výtisku z tiskárny přímo do struktury zvoleného podkladového materiálu. Výsledek přenosu je mimořádně odolný vůči externím vlivům, jako zejména vůči poškrábání, odlepení a blednutí, způsobené UV zářením. 

Tato technologie umožňuje zobrazit různé zobrazení v zářivých barvách ve fotografické kvalitě s rozlišením 1440dpi a více. Výtisky mohou být aplikovány na různé druhy materiálů s přizpůsobeným povrchem, jako zejména keramika, sklo, kov, dřevo, polyesterový textil, mramor a mnohé jiné materiály. 

Přenos výtisků na syntetické materiály nevyžaduje žádné dodatečné úkony, žádné nanášení speciálních krycích vrstev.

Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k Sublimační transferový papír ...