Tiskárna Epson Expression Home XP-102 s SPDI

Stručný popis: ideální pro kvalitní a levný tisk

Dostupnost: 2 dny

Cena: 3 049 KčCena bez 21% DPH: 2 520 Kč

Umístění Tiskárna Epson Expression Home XP-102 s SPDI

Tiskárna Epson Expression Home XP-102 s SPDI

 

Toto zařízení s funkcemi tisku, skenování a kopírování je dokonalou volbou pro domácí uživatele a studenty požadující cenově dostupné, kompaktní multifunkční zařízení. Tento model je součástí řady malých multifunkčních zařízení – nejmenších domácích inkoustových multifunkčních zařízení z nabídky společnosti Epson.

Nový inkoust Epson Claria Home je ideální pro cenově dostupný, spolehlivý tisk ostrých, čitelných textových dokumentů a lesklých fotografií v profesionální kvalitě. Samostatné inkoustové kazety šetří vaši peněženku, protože vždy vyměníte pouze spotřebovanou barvu.

Inkoustové kazety Claria Home jsou nabízeny ve standardní a XL velikosti, přičemž na každém z těchto balení je zřetelně uvedena výtěžnost stránek. Výběr správné inkoustové kazety pro vaší tiskárnu již nemůže být jednodušší – stačí jen vyhledat obrázek sedmikrásky.

Díky novému designu a ultrakompaktnímu provedení se toto malé multifunkční zařízení stane vkusným doplňkem každé moderní domácnosti, aniž by zabíralo příliš mnoho místa.

Tato tiskárna představuje kompletní řešení, které pomáhá uživatelům s řadou úloh od tisku studijních materiálů a fotografií po skenování a kopírování důležitých dokumentů. Model XP-102 nabízí příznivý poměr užitné hodnoty a ceny a je vhodný pro uživatele, kteří hlídají svůj rozpočet.

  • Malé MF zařízení: Úspora místa, peněz i času
  • Samostatné inkousty: Vyměníte pouze spotřebovanou barvu
  • Inkoust Claria Home: Ostrý, čitelný text a lesklé fotografie
  • Nese označení ENERGY STAR: Energeticky účinné zařízení

 

http://www.youtube.com/watch?v=uGNHNZBwp6o

 
 
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k Tiskárna Epson Expression Home ...